Aktuális -február


Február 22-től március 1-jéig                                                           http://ffk.balatonfuredma.hu/ff/hirek/2370/aracsi-farsangi-bal-2012-februar-18-szom_0_1329328772.jpg
 

Február 23-án a 12.A osztály és a fizika specesek tanulmányi kirándulása a              
                       paksi atomerőműbe (szervezők: Baranyi Lászlóné, Döme Géza)

Február 24-én a végzős borásztanulókvizsgaborainak előbírálata a tanterületen

Február 26-án a 12.E üzemlátogatása Fajszon (szervező: Gombárné Antal Margit)

                      London Bridge nyelvi verseny
(angolból)

Február 27-én 11.E osztály üzemlátogatása a Mediterrán pincészetben

                       11.D osztálykirándulása Szegedre (szervező: Szemerey Anna)

Február 28-án vincellérszeminárium
az evangélikus imaházban (kísérő: Filus János)

Február 16-tól 21-ig
 
Az igazgatói hirdetmények menüpontnál megtalálható a tanulóink legújabb sikereiről szóló februári igazgatói hirdetmény! Gratulálunk a benne felsorolt eredményekhez, s várjuk a következő jó híreket :)!

Február 18-án 14.30-kor megbeszélés az angol nyelvvizsga-előkészítővel kapcsolatban

                      15.00-től ECDL-vizsga Word modulból                         

 
                      OFF LINE - nap                                                                   
 
                                                                                                                      
Február 19-én Petőfi-kupa (iskolánk által meghirdetett fiú kézilabdatorna)    
                      12.E osztály szakmai üzemlátogatása a Szentpéteri Borpincében

                      14.30-kor spanyol nyelvtanfolyammal kapcsolatos megbeszélés

Február 20-án Zrínyi matematikaverseny

Február 22-én 14.00-től közösségi szolgálat keretében pakolás óvodánk bálja után



Február 9-től
15-ig

Február 9-én 14.00-től Bács-Kiskun megyei matematikaverseny 2. fordulója (Kalocsa)
                     15.30-tól angol tanulmányi verseny

Február 10-én intézményünk által szervezett népdaléneklési verseny a Zeneiskolában

Február 11-én 13.30-tól osztályozóvizsga
katolikus hittanból

Február 12-én 9.00-től mesemondó találkozó a Városi Könyvtárban

Február 13-án 10.00-től iskolánk által szervezett szavalóverseny a Petőfi Múzeumban
               
15-től a művészeti munkaközösség ált. szervezett verseny díjátadó ünnepsége

                      15-től ECDL-vizsga EXEL-ből


Kiemelt esemény: középiskolai felvételi lapok postára adásának határideje: február 13.



Február
2-től 8-ig

Február 2-án "Szép Magyar Beszéd" verseny (felkészítő: Horváth Kinga)
                      Szakács Jenő fizikaverseny 2. fordulója (felkészítő: Döme Géza)
                    


Február 3-án tanulmányi kirándulás Budapestre (Szépművészeti Múzeum, Nemzeti Színház:
                         Szentivánéji álom); 10.A oszt., szevező:Furák Attilia osztályfőnök

Február 4-én 14.30-kor "Levelész-matekész" eredményhirdetése a Művelődési Házban
                     szervező: Kelemen Ildikó munkaközösség-vezető

Február 5-én 16.00-tól 17.30-ig fogadóóra (előtte 15.00-től tanári megbeszélés)

Február 6-án a 3. órában dr. Raffai Zoltán PhD (PTE-IGYK) továbbtanulási tájékoztatója

Február 7-én szülők-nevelők bálja

Február 8-án 7.30-tól a bál utáni takarítás (9. évfolyamos kiskőrösi diákok részvétele
             kötelező)

Aktuális - január


Februári előzetes itt!

"Levelész-matekész" eredményhirdetése február 4-én 14.30-kor a Kiskőrösi Művelődési Központ kamaratermében, melyre szeretettel várjuk az érintetteket!


Gratulálunk az első félévet eredményesen teljesítő diákjainknak, közülük is kiemelve azokat, akik kitűnő eredményről szóló félévi bizonyítványt vehettek át osztályfőnöküktől:

Aszódi Anett 7.A
Fodor Bálint 7.A
Bolemányi Balázs 8.A
Beszedics Beatrix 9.C
Csvila Péter 9.D
Berta Dorina 10.A
Bolemányi Balázs 10.C
Opauszki Anna 11.A
Petróczi-Kiss Eszter 11.A
Solti Kálmán 11.A
Bogáromi Vivien 12.A
Kelemen Annamarie 12.A

Január 26-tól február
1-jéig

Január 26-án az 1.órában volt diákjaink mutatják be főiskolájukat, egyetemüket a
                     pályaválasztás előtt álló végzősöknek (szervező: Bartháné Szalai Ildikó)
                    
                     7. óra után az iskolai diákönkormányzat ülése

                     Kitaibel Pál biológiaverseny 1. fordulója


Január 27-től február 1-jéig sítábor (21 fő, szervező: Horváth András, Rideg László)

                     NAV-tájékoztató a végzősöknek

Január 28-án 12.C,D tanulmányi kirándulása a paksi atomerőműben (szervező, ill. kísérő  

                     pedagógus: Brúderné H. Ibolya, Kelemen Ildikó, Kissné Zsikla Edit)

                     szülői értekezletek (11. évfolyam, 10.D,E és 9.A,C osztály)

Január 30-án 12 órától iskolai farsang (szervező 10. évfolyam által kijelölt téma: minden,   
                     ami magyar)
                    
                    9.D osztályprogramja (szervező: Szabó Gabriella osztályfőnök)




Január 19-től 25-ig

Január 19-én Arany János magyarverseny

Január 20-án félévi értesítők kiosztása, szülői értekezletek (7., 8., 10. és 12. évfolyam)

                     osztályozóvizsga informatikából (gyakorlati)

Január 21-én Lotz János helyesírási verseny megyei fordulója Kalocsán

                    14.00 -tól "Levelész-matekész" verseny utolsó fordulója iskolánkban

                    Angol nyelvből osztályozóvizsga

Január 22-én 13.50-től Gábor Dénes informatikaverseny

                     10.50-től dr. Sirató Ildikó irodalomtörténész előadása a Petőfi Múzeumban

                     17.00-től író-olvasó találkozó a Városi Könyvtárban (Póli Róbert)

Január 23-án informatika osztályozóvizsga szóbeli része

Január 24-én keceli lovasbálon vesz részt a 11.A osztály



Január 12-től 18-ig

Ökumenikus imahét Kiskőrösön (szerdáig a pünkösdi, csütörtöktől a baptista gyülekezetnél, minden este 18.00 órától)

Január 12-én 17 órakor SZMK-gyűlés

Január 13-án 18.30-kor próba (szülők-nevelők bálja szereplőinek)

Január 14-én, 3. tanítási órában a Kecskeméti Főiskola képviselői által tartott    
                     továbbtanulási tájékoztató
                     17 órakor hatosztályos gimnáziumi képzésünkről szülői értekezlet, ahová a 
                     a hatodikos általános iskolás diákok szüleit várjuk szeretettel!
                    
Január 15-én 8.00-tól digitális középiskolásaink szóbeli vizsgái
                    18.30-tól próba (szülők-nevelők bálja szereplőinek)

Január 16-án 14.30-tól félévi osztályozó értekezlet.

Január 17-én 9.45-től az Evangélikus Hittudományi Egyetem által szervezett továbbképzés



Január 5-től 10-ig


Tájékoztatjuk a szülőket, hogy ebben a hónapban nem tartunk fogadóórát! Szeretettel várjuk Önöket majd a január második felében megtartandó szülői értekezletekre!

Január 6-án 15.00-kor fegyelmi tárgyalás az igazgatói irodában

Január 8-án 14.20-tól digitális középiskolások félévi írásbeli vizsgája

Aktuális - december


December 15-től 21-ig

December 16-án
a Budapesti Kommunikációs Főiskola hallgatóinak tájékoztatója az aulában

                           4. órában Hermann Ottó előadása Petőfiről a Petőfi Emlékmúzeumban

                           15. órakor nyugdíjasok részére karácsonyi ünnepség

                           10. E osztály kirándulása Budapestre (szervező: Donáthné B. Katalin oszt.fő)

December 17-én a Vöröskereszttel közösen csomagosztás

                 
9.A osztály színházlátogatása

December 18-án 9.A osztály kirándulása Bécsbe, az ádventi vásárra
                           (szervező: Kincses Mihályné, kísérő: Szabó Márta oszt.fő)

December 19-én 12.30-tól karácsonyi istentisztelet a templomban

                           18.00-tól 10.A osztály karácsonyi vacsorája a tanterületen (szervező: Furák
                           Attila osztályfőnök)
                           




December 8-tól 14-ig


December 8-án, Kecskeméten a megyei diákolimpia döntőjén vesz részt futballcsapatunk
                           (felkészítő: Kromholcz János)

http://www.nyomtatas.hu/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/m/e/meghivo_new_107_page_1_1.jpg

December 10-én Lotz szövegértési verseny

 
December 11-én Arany János matematikaverseny

December 12-én szalagavatós próbák

December 13-án 14.00-kor szalagavatós főpróba         
                           18.00-kor szalagavató ünnepség

December 14-én 15.00-kor könyvbemutató a Pátria Klubban   "Kiskőrös a századfordulón és az első világháború idején"


December 1-től 7-ig

December 1-jén futball-döntő a sportcsarnokban
                           Szakács Jenő fizikaverseny (14.00-től 17.00-ig)
                           Angol nyelvi verseny az általános iskola szervezésében   
                  
December 2-án úszóverseny 7-8. évfolyamosoknak                                        http://gyula.varosom.hu/upload_pic/big/91/6171111121052643_varfurdo_uszoverseny.jpg            
                          Varga Tamás matematikaverseny                         
                          Budapest, színházi előadás (Rómeó és Júlia)


December 3-án nyílt nap (részletes program a kezdőlapon)
                                  úszóverseny 9-12. évfolyamosoknak                                 

December 4-én 16.00-tól 17.30-ig fogadóóra.
                          Előtte kibővített vezetőségi megbeszélés, illetve
                          nevelőtestületi értekezlet.
                          14.00-től Gábor Dénes informatikaverseny
                          18.00-tól Mikulás-ünnepség a 8.A osztály és osztályfőnökük, Horváth Kinga   
                          szervezésével
                          10.D, 9.D színházlátogatása Budapestre (Rómeó és Júlia)

December 5-7. Keceli virágkiállítás, ahol intézményünk is megjelenik egy standdal.