Programjaink nov. 6-tól 13-ig



6-án, hétfőn 14.00-tól OKTV történelemből

7-én, kedden Kalocsán pályaválasztási kiállítás

8-án, szerdán 14.30-tól iskolai helyesírási verseny (szervező: Maczelka Mária);

                      diákolimpia megyei döntője, Kiskunhalas (lány kézilabda; edző: Kromholcz J.)

9-én, csütörtökön diákolimpia megyei döntője, Kiskunhalas (fiú kézilabda, edző: Horváth A.);

                      diákolimpia térségi, Kunszentmiklóson (futball; edző: Szabó Zoltán);

              10. C
osztály pályázaton nyert kirándulása Budapestre (szervező: Pivarcsiné   

              Raffai Enikő,
kísérő: Maczelka Mária)

             
14.45-től tanári megbeszélés;

              16.00-tól 18.00-ig fogadóóra

9-10-én pályaválasztási kiállítás a Wattayban

                     
10-én, pénteken Márton-napi újbor ünnepe Soltvadkerten (borásztanulóinknak)

11-én, szombaton "Kemencés fesztivál" - libafutam, közösségi szolgálatra lehetőség

12-én, vasárnap este hatkor templomunkban ünnepi hangverseny

13-án, hétfőn iskolai csendesnap

Október vége, november eleje

                              

Október 23-án 18.00-kor városi megemlékezés az 1956-os forradalomról, ahol az ünnepi műsort iskolánk diákjai adják (felkészítő tanár: Fodor Tamás)

Október 24-én 14.00-től Matek-tájoló; gyülekezés: evangélikus evangélikus templom és imaház közötti téren (főszervező: Döme Géza)

Október 25-én Diákolimpia, Kiskunhalas (kézilabda, felkészítő: Horváth András)

Október 24-től 27-ig Arany-busz, illetve irodalmi előadások (részletek a KEVI Facebook-oldalán)

Október 26-27-én 12.D osztálykirándulása (szervező: Szabó Gabriella oszt.fő)

Október 27-28-án pályaválasztási kiállítás Kecskeméten

Október 27-én 14.00-kor "Idősek Napja" alkalmából ünnepi műsor, melyen iskolánk diákjai is szerepelnek

Október 30-tól november 3-ig őszi szünet
                      

Szavalóverseny

A "Galéria" menüpontnál megtekinthető néhány fotó az október 17-én Arany János tiszteletére rendezett iskolai szavalóversenyről. Végeredmény: 1. helyezett Honti Emese 9.A, 2. helyezett Farkas Viktor 10.C, 3. helyezett Szappanos Tamás 10.C. A zsűri (Kissné Zsikla Edit és Kaposvári Éva tanárnők, illetve Kispálné dr. Lucza Ilona, a Petőfi Szülőház és Emlékmúzeum igazgatónője) különdíjjal jutalmazta Rohoska Réka 10.A osztályos tanulót.
Köszönjük Maczelka Mária tanárnőnek, hogy e versenyt megszervezte, koordinálta!