Programterv - április 23-tól május 6-ig

                                      

23-án, hétfőn osztályozó vizsga német nyelvből


24-én, kedden atlétikai verseny I.

         Cserszegi borverseny Soltvadkerten (5/13. Sz; kísérő: Filus János)

25-én, szerdán véradás iskolánkban

          atlétikai verseny II.

         "Útravaló" című program a végzősöknek; vendég: Gáncs Péter püspök

26-án, csütörtökön megyei matematikaverseny eredményhirdetése Kecskeméten (Nemes Dávid

      7.A;
felkészítő: László-Kudron Ildikó)

27-én, pénteken osztályozó konferencia

27-28-án: DExam nyelvvizsga

28-án, szombaton Petőfi - túra

2-án, szerdán tanár-diák meccs

     végzősök műsora

3-án, csütörtökön zászlóvivők/kísérők próbája a nagyszünetben

        végzősök búcsúáhítata

        végzősök szerenádja

4-én, pénteken bolondballagás

      ballagási főpróba

5-én, szombaton 9.00-tól ballagási ünnepségünk


Programterv - április 16-tól 22-ig

                          

Hétfőn alapvizsga
szóbeli a 10.A osztályosoknak


          angol nyelvből szóbeli osztályozó vizsga

Kedden informatikából osztályozó vizsga (szóbeli)

Csütörtökön 14.30-tól tanári megbeszélés

Pénteken Petőfi-kupa (kézilabda)

              Zalakomárom: Szent Johanna gimi verseny országos döntője

              Angol nyelvből szóbeli osztályozó vizsga

Szombaton munkanap - hétfői órarend szerint 1-4. óra

              Ábel Jenő Országos Latinverseny 2. fordulója (ELTE, Bp.): Breznyán Gergő 10.A

Programterv - április 9-től 15-ig

                     
Kedden
14.00-től osztályozó vizsga informatikából


Szerdán osztályozó vizsga német nyelvből

            "Ötletből jövő" megyei verseny döntője Kecskeméten (11.D-s csapat; kísérő: Szabó             Zoltán oszt.fő)

             Költészet napja alkalmából maraton versmondás a Petőfi Emlékmúzeumban

             Alapműveleti matematikaverseny döntője Kecskeméten (7 fő; felkészítő:

         László-Kudron Ildikó
)


Csütörtökön Városi Borverseny a Szentpéteri Borházban (12. E oszt; Filus János,

        Biácsiné L. Erika
)


             Construma 2018. szakmai kiállítás Budapesten (5/13., 11.E kertészek; Donáthné

        Belák Katalin
)


Pénteken osztályozó vizsga német nyelvből

               Tudásbajnokság megyei döntője Kecskeméten (Knébelspisz Eszter 7.A)

Péntek - szombaton evangélikus borászok találkozója Révfülöpön (Fekete Klaudia,

         Molnár Kitti, Andriska Dóra,
Szabó Fanni 12.E;  kísérő: Filus János)
                
Szombaton Kecskeméten Kecskekupa matematikai csapatverseny (10.A; felkészítő: Döme Géza)

Vasárnap Jó Pásztor Evangélikus Szeretetotthon jubileumi ünnepségén szerepelnek diákjaink