Április első hetének programterve

                      

Alapvizsgával kapcsolatos információk:


Április 3-án, szerdán 12.45-kor gyülekező a 10.A osztályosoknak, majd 13.00- 14.15-ig magyar nyelv, 14.30-tól 16.00-ig matematika írásbeli vizsga.

Április 4-én, csütörtökön 10.A és 10.D osztályosok 13.15-kor érkeznek, majd 13.30-tól 15.00-ig idegen nyelvből, majd 10.A osztályosok 15.15-től 16.45-ig a választott tantárgyból írják vizsgadolgozatukat.


Hétfőn iskolánk által rendezett népdaléneklési verseny

Kedden diákolimpia Kecskeméten (női futballcsapatunk; edző: Makó Zsolt)

Szerdán Kecskeméten alapműveleti matematikaverseny

Csütörtökön 16.00-tól 18.00-ig fogadóóra

Pénteken 9.00 órától iskolánk által meghirdetett szavalóverseny

            15.00 órától művészeti verseny eredményhirdetése

Péntektől vasárnapig "Győztesek versenye"

Szombaton Koháry történelemverseny döntője Kecskeméten (Rohoska Réka 11.A; felkészítő: Fodor Tamás)

Mezzofanti nyelvi verseny döntője Kaposváron (Viczián Norbert 9.A, Németh Laura 9.C; felkészítő: Kincses Mihályné)


Programterv - március 18-tól 24-ig

Hétfőn Ábrahám Örzse angolverseny országos döntője (Nagy Nóra, Fodor Bálint, Kvacska Rebeka;     kísérő: Furák Attila)

          Szaktanári továbbképzés matematikából Budapesten

Kedden védőnői pótszűrés, illetve szűrés (9.A)

Szerdán próbaérettségi matematikából (12. évfolyam)

           Megyei mezei futóverseny (Káplár Nikol)

Csütörtökön Kenguru matematikaverseny (3-4. óra)

           12. évfolyamosok indulása Vajtára (főszervező: Farkas Sándor; hazaérkezés szombaton este)
    
           11.A osztályosok indulása Erdélybe (szervező: Döme Géza; hazaérkezés kedden este)

Pénteken XXII. Kadarka Nemzetközi Borverseny (kísérő: Filus János, Biácsiné Lucza Erika)

Szombat-vasárnap: AGRÁREXPO

Programterv - március 11-től 17-ig

                             


Hétfőn
13.00-tól a rendészeti képzésre jelentkezők alkalmassági vizsgája


Szerdán László Gyula országos történelemverseny döntője Bikalon (Fodor Tamás; Lakatos Tünde és  Kovács Enikő 10.A)

            Színházlátogatás: 10.D és 10.Sz Budapest, Pesti Színház
  
                                         10.A, 11.A Kecskemét, Katona József Színház

Csütörtökön 4. órában iskolai megemlékezés a 48-as forradalomról és szabadságharcról (főszervező: Kaposvári Éva)

           Színházlátogatás: 10.C és 10.Sz Kecskemét, Katona József Színház

Pénteken városi ünnepi megemlékezés, koszorúzás (igazgató, illetve Gubacsi Zsófi, diákpolgármester)

Szombaton városismereti verseny (gyülekező: Old Car Museum)


Alkategóriák