Május első két hetének programterve


                            
Május 2-án, csütörtökön végzősök búcsúáhítata, szerenád


         3-án, pénteken bolondballagás, ballagási főpróba

Május 4-én, szombaton ballagási ünnepség

Május 6-tól érettségi írásbeli vizsgák (vizsganapokról információ itt)

Május 10-én szóbeli alapvizsga a 10.C osztályosoknak (kezdés: 7.20-kor)

Május 13-án szóbeli alapvizsga a 10.D osztályosoknak

                 17.00-kor iskolai anyák napi ünnepség

Május 14-én szóbeli alapvizsga a 10.Sz osztályosoknak

Programterv - április

                       

15-én, hétfőn 11.A osztályosok tanulmányi kirándulása a paksi atomerőműbe

16-án, kedden diákolimpia megyei döntő (lány futballcsapat)

          Informatika
szóbeli osztályozó vizsga

          Konfirmandusok vizsgája
az evangélikus imaházban

17-én, szerdán osztályozó vizsga szóbeli német nyelvből

        
12.50-től húsvéti istentisztelet a templomban

Április 18-tól 23-ig: tavaszi szünet

24-én, szerdán a szünet utáni első tanítási nap

25-én, csütörtökön szóbeli alapvizsga a 10.A osztályosok részére

           Önkéntes véradás
(18 év felettiek)

           Írásbeli alapvizsga

26-án, pénteken írásbeli alapvizsgák nyelvekből

          Cserszegi borverseny Soltvadkerten

          Ten Sing
koncert a kijelölt osztályok részére

         
Végzősök osztályozó konferenciája

27-én, szombaton Petőfi-túra


Április első hetének programterve

                      

Alapvizsgával kapcsolatos információk:


Április 3-án, szerdán 12.45-kor gyülekező a 10.A osztályosoknak, majd 13.00- 14.15-ig magyar nyelv, 14.30-tól 16.00-ig matematika írásbeli vizsga.

Április 4-én, csütörtökön 10.A és 10.D osztályosok 13.15-kor érkeznek, majd 13.30-tól 15.00-ig idegen nyelvből, majd 10.A osztályosok 15.15-től 16.45-ig a választott tantárgyból írják vizsgadolgozatukat.


Hétfőn iskolánk által rendezett népdaléneklési verseny

Kedden diákolimpia Kecskeméten (női futballcsapatunk; edző: Makó Zsolt)

Szerdán Kecskeméten alapműveleti matematikaverseny

Csütörtökön 16.00-tól 18.00-ig fogadóóra

Pénteken 9.00 órától iskolánk által meghirdetett szavalóverseny

            15.00 órától művészeti verseny eredményhirdetése

Péntektől vasárnapig "Győztesek versenye"

Szombaton Koháry történelemverseny döntője Kecskeméten (Rohoska Réka 11.A; felkészítő: Fodor Tamás)

Mezzofanti nyelvi verseny döntője Kaposváron (Viczián Norbert 9.A, Németh Laura 9.C; felkészítő: Kincses Mihályné)


Alkategóriák