Programterv - április 16-tól 22-ig

                          

Hétfőn alapvizsga
szóbeli a 10.A osztályosoknak


          angol nyelvből szóbeli osztályozó vizsga

Kedden informatikából osztályozó vizsga (szóbeli)

Csütörtökön 14.30-tól tanári megbeszélés

Pénteken Petőfi-kupa (kézilabda)

              Zalakomárom: Szent Johanna gimi verseny országos döntője

              Angol nyelvből szóbeli osztályozó vizsga

Szombaton munkanap - hétfői órarend szerint 1-4. óra

              Ábel Jenő Országos Latinverseny 2. fordulója (ELTE, Bp.): Breznyán Gergő 10.A

Programterv - április 9-től 15-ig

                     
Kedden
14.00-től osztályozó vizsga informatikából


Szerdán osztályozó vizsga német nyelvből

            "Ötletből jövő" megyei verseny döntője Kecskeméten (11.D-s csapat; kísérő: Szabó             Zoltán oszt.fő)

             Költészet napja alkalmából maraton versmondás a Petőfi Emlékmúzeumban

             Alapműveleti matematikaverseny döntője Kecskeméten (7 fő; felkészítő:

         László-Kudron Ildikó
)


Csütörtökön Városi Borverseny a Szentpéteri Borházban (12. E oszt; Filus János,

        Biácsiné L. Erika
)


             Construma 2018. szakmai kiállítás Budapesten (5/13., 11.E kertészek; Donáthné

        Belák Katalin
)


Pénteken osztályozó vizsga német nyelvből

               Tudásbajnokság megyei döntője Kecskeméten (Knébelspisz Eszter 7.A)

Péntek - szombaton evangélikus borászok találkozója Révfülöpön (Fekete Klaudia,

         Molnár Kitti, Andriska Dóra,
Szabó Fanni 12.E;  kísérő: Filus János)
                
Szombaton Kecskeméten Kecskekupa matematikai csapatverseny (10.A; felkészítő: Döme Géza)

Vasárnap Jó Pásztor Evangélikus Szeretetotthon jubileumi ünnepségén szerepelnek diákjaink

Programterv - március 26-tól április 8-ig

Kedves Végzősök! Az érettségi vizsgával kapcsolatos, nyilvánosságra hozható anyagokat megtalálhatjátok iskolánk könyvtárában! És persze érdeklődjetek bátran szaktanáraitoknál is :)!

Március 26-án, hétfőn húsvéti istentisztelet a templomban

Március 27-én, kedden 15.00-tól gimnáziumi, 16.30-tól összintézményi nevelőtestületi értekezlet

                    18.00-tól intézményi SZMK-gyűlés

Március 27 - 28 - án alapvizsga írásbeli a 10.A osztályosoknak

Március 29 - től április 3-ig tavaszi szünet

Április 4 - én, szerdán első tanítási nap a szünet után

Április 5 - én 16.00 - tól fogadóóra, előtte kibővített vezetőségi, majd rövid nevelőtestületi értekezlet



Alkategóriák