Június hónap programterve

                                   
Június 3-5. Szappanos Tamás és Kaposvári Éva tanárnő jutalomkirándulása Brüsszelben


Június 5-én írásbeli érettségi dolgozatok megtekintése

Június 6-án 9.A osztály kerékpártúrája a Vadkerti-tóhoz

Június 7-én 11.A osztálykirándulása Budapestre (péntekig)

               11.D osztálykirándulása a Vadkerti-tóhoz

               17.00 órától városi pedagógusnap

               19.00 órától Exaudi kórus hangversenye a katolikus templomban

Június 8-án 10.A és 10.C osztálykirándulása a Balatonon (hétfőig, illetve szombatig)

Június 10-én ökumenikus családi nap

Június 11-én 10.E osztály szakmai kirándulása Budapestre

Június 13-án görög cserediákok érkezése iskolánkba

Június 14-én Csendesnap (regisztrálás az egyes programokra a KEVI faceoldalán)

Június 15-én Diáknap

                   
13.00-tól év végi osztályozó konferencia

Június 18-20. szóbeli érettségi vizsga a 12.D osztálynak

Június 20-22. szóbeli érettségi vizsga a 12.A osztálynak

Június 22-én beiratkozás leendő diákjaink részére (8.00-tól 11.00-ig)

Június 25-én 9.00 órától tanévzáró ünnepség és istentisztelet

                     ECDL-vizsgák

Június 25-27. szóbeli érettségi vizsga a 12.C osztályosoknak

Június 26-28. szóbeli érettségi vizsga a 12.E osztályosoknak

Június 27-én 12.00 óráig javítóvizsgára jelentkezés, specializációváltoztatással kapcsolatos kérelmek leadási határideje

Július 2-4. Nyári Evangélikus Pedagógusakadémia intézményünkben (országos pedagógustalálkozó)


Programterv - május 14-től május 26-ig

                   

14-én, hétfőn szóbeli alapvizsga a 10.C és szakmai írásbeli vizsga az 5/13.Sz osztálynak


15-én, kedden biológia írásbeli érettségi vizsga

                     10.E szóbeli alapvizsgája

             Anyák napi műsor (7.A)

16-án, szerdán ágazati érettségi írásbeli vizsga

             Nyelvi kompetenciamérés (8.A)

17-én, csütörtökön informatika gyakorlati érettségi vizsga


18-án, pénteken kémia írásbeli érettségi vizsga

                        földrajz írásbeli érettségi vizsga

19-21.: Kiskőrös 300, illetve pünkösdi hétvége

               vasárnapi rétesfesztiválon  (Baranyi Lászlóné oszt.fő vezetésével) 9.A és a
          
              
tanárok csapata képviseli iskolánkat


                       11.E erdélyi kirándulása (következő hét szerdáig) szevező: Kromholcz János oszt.fő

22-én, kedden pünkösdi istentisztelet a templomban

                       fizika írásbeli érettségi vizsga

                       vizuális kultúra érettségi vizsga

23-án, szerdán kompetenciamérés (8. és 10. évfolyamosok részére)

24-én, csütörtökön média érettségi írásbeli

25-én, pénteken szakmai képesítő szóbeli vizsga (5/13.Sz)


26-án, szombaton Bendegúz Akadémia országos döntője irodalomból (Knébelspisz Eszter 7.A)

Programterv - április 23-tól május 6-ig

                                      

23-án, hétfőn osztályozó vizsga német nyelvből


24-én, kedden atlétikai verseny I.

         Cserszegi borverseny Soltvadkerten (5/13. Sz; kísérő: Filus János)

25-én, szerdán véradás iskolánkban

          atlétikai verseny II.

         "Útravaló" című program a végzősöknek; vendég: Gáncs Péter püspök

26-án, csütörtökön megyei matematikaverseny eredményhirdetése Kecskeméten (Nemes Dávid

      7.A;
felkészítő: László-Kudron Ildikó)

27-én, pénteken osztályozó konferencia

27-28-án: DExam nyelvvizsga

28-án, szombaton Petőfi - túra

2-án, szerdán tanár-diák meccs

     végzősök műsora

3-án, csütörtökön zászlóvivők/kísérők próbája a nagyszünetben

        végzősök búcsúáhítata

        végzősök szerenádja

4-én, pénteken bolondballagás

      ballagási főpróba

5-én, szombaton 9.00-tól ballagási ünnepségünk


Alkategóriák