Programterv - május 14-től május 26-ig

                   

14-én, hétfőn szóbeli alapvizsga a 10.C és szakmai írásbeli vizsga az 5/13.Sz osztálynak


15-én, kedden biológia írásbeli érettségi vizsga

                     10.E szóbeli alapvizsgája

             Anyák napi műsor (7.A)

16-án, szerdán ágazati érettségi írásbeli vizsga

             Nyelvi kompetenciamérés (8.A)

17-én, csütörtökön informatika gyakorlati érettségi vizsga


18-án, pénteken kémia írásbeli érettségi vizsga

                        földrajz írásbeli érettségi vizsga

19-21.: Kiskőrös 300, illetve pünkösdi hétvége

               vasárnapi rétesfesztiválon  (Baranyi Lászlóné oszt.fő vezetésével) 9.A és a
          
              
tanárok csapata képviseli iskolánkat


                       11.E erdélyi kirándulása (következő hét szerdáig) szevező: Kromholcz János oszt.fő

22-én, kedden pünkösdi istentisztelet a templomban

                       fizika írásbeli érettségi vizsga

                       vizuális kultúra érettségi vizsga

23-án, szerdán kompetenciamérés (8. és 10. évfolyamosok részére)

24-én, csütörtökön média érettségi írásbeli

25-én, pénteken szakmai képesítő szóbeli vizsga (5/13.Sz)


26-án, szombaton Bendegúz Akadémia országos döntője irodalomból (Knébelspisz Eszter 7.A)

Programterv - április 23-tól május 6-ig

                                      

23-án, hétfőn osztályozó vizsga német nyelvből


24-én, kedden atlétikai verseny I.

         Cserszegi borverseny Soltvadkerten (5/13. Sz; kísérő: Filus János)

25-én, szerdán véradás iskolánkban

          atlétikai verseny II.

         "Útravaló" című program a végzősöknek; vendég: Gáncs Péter püspök

26-án, csütörtökön megyei matematikaverseny eredményhirdetése Kecskeméten (Nemes Dávid

      7.A;
felkészítő: László-Kudron Ildikó)

27-én, pénteken osztályozó konferencia

27-28-án: DExam nyelvvizsga

28-án, szombaton Petőfi - túra

2-án, szerdán tanár-diák meccs

     végzősök műsora

3-án, csütörtökön zászlóvivők/kísérők próbája a nagyszünetben

        végzősök búcsúáhítata

        végzősök szerenádja

4-én, pénteken bolondballagás

      ballagási főpróba

5-én, szombaton 9.00-tól ballagási ünnepségünk


Programterv - április 16-tól 22-ig

                          

Hétfőn alapvizsga
szóbeli a 10.A osztályosoknak


          angol nyelvből szóbeli osztályozó vizsga

Kedden informatikából osztályozó vizsga (szóbeli)

Csütörtökön 14.30-tól tanári megbeszélés

Pénteken Petőfi-kupa (kézilabda)

              Zalakomárom: Szent Johanna gimi verseny országos döntője

              Angol nyelvből szóbeli osztályozó vizsga

Szombaton munkanap - hétfői órarend szerint 1-4. óra

              Ábel Jenő Országos Latinverseny 2. fordulója (ELTE, Bp.): Breznyán Gergő 10.A