Programterv - november 19-től 25-ig

               

Kedden
futsal (diákolimpia) a sportcsarnokban


           12.D osztályosoknak orvosi szűrés

Szerdán Ábrahám Örzse angolverseny (19 fő)

Csütörtökön 8.A osztályosok orvosi szűrése

            OKTV biológiából (10 fő)

            Lotz nyelvtanverseny

Pénteken Eckerle Szaki-kupa

               osztályozó vizsgákra jelentkezés határideje

            Kecske-kupa Kecskeméten

Szombattól keddig 9.D, 10.A és 11.C osztályosok lengyelországi kirándulása


Programterv - november 5-től 16-ig



November 5-én, hétfőn OKTV történelemből

November 8-án, csütörtökön 9.C és 9.D osztály színházlátogatása Budapesten

                         15.00 órától tanári megbeszélés

                         Sztehlo-ösztöndíjak átadási ünnepsége Budapesten

November 10-én, szombaton tanítási nap (pénteki órarend szerint)

November 12-től 16-ig szakmák hete (részletes program, regisztráció honlap főoldalán)

November 12-én, hétfőn Neumann János Egyetem beiskolázási tájékoztatója

November 13-án, kedden OKTV matematikából

                           "Magyar nyelv napja" - iskolai szavalóverseny

November 14-én, szerdán OKTV nyelvtanból

November 15-én, csütörtökön pályaválasztási kiállítás, nyílt nap

                           Megyei történelemverseny

                           Nemes Tihamér informatikaverseny

                           OKTV fizikából

                           Koháry történelemverseny

                          16.00-tól 18.00-ig fogadóóra

November 16-án, szombaton "Libafutam"


Programterv - október 15-től 28-ig

                       

15-én megyei matematikaverseny iskolai fordulója (40 fő)


16-án 14.00 tól Matek-tájoló (114 csapat a térségből; regisztráció támogatónk, a TESCO parkolójában)

17-én középiskolások úszóversenye a tanuszodában

18-án 7-8. évfolyamosok úszóversenye a tanuszodában

         kézilabdatorna (diákolimpia, fiúk) Kalocsán; kísérő: Horváth András

19-én iskolai megemlékezés az 56-os forradalomról

20-án DExam nyelvvizsga

23-án városi megemlékezés az 56-os forradalomról, ahol az ünnepi műsor szereplői diákjaink
(felkészítő tanár: Fodor Tamás)

24-én kézilabdatorna (diákolimpia, lány); edző: Kromholcz János

        14.45-től mezei futóverseny a városi sportpályán

26-án csendesnap, hálaadó istentisztelet

          pályaválasztási kiállítás Kecskeméten (Kalapos György, Szabó Gabriella)

27-én pályaválasztási kiállítás Kecskeméten (Horváth Kinga)

Alkategóriák