Dolgozóink

Az intézmény vezetősége 
Szentgyörgyiné Szlovák Mária igazgató
Grausza Jánosné tagintézmény-vezető (általános iskola)
Dénes Istvánné tagintézmény-vezető (óvoda)
Forgács Éva igazgatóhelyettes (szakközépiskolai)
Kelemen Ildikó igazgatóhelyettes (tanügyi)
Ridegné Váli Zsuzsanna igazgatóhelyettes (általános)
Czinkóczki Tiborné tagintézmény-vezető helyettes (általános iskola)
Fábiánné Morvai Beáta gazdasági vezető
Gombárné Antal Margit  gyakorlati oktatás vezetője
Farkas Sándor iskolalelkész (középiskola)
Szűcs Mária iskolalelkész (általános iskola)



Gazdasági iroda, adminisztráció
 
Orbánné Szamosfalvi Ildikó oktatásszervező iskolatitkár
Turán Pálné könyvelő
Gubán Béláné munkaügyi előadó
Domonyi Mónika pénztáros
Viczián Ildikó gazdasági ügyintéző
Csővári Alíz gondnok
Pohankovics Pálné iskolatitkár (középiskola)
Kissné Polyák Zsuzsanna iskolatitkár (általános iskola)
   
 Iskolapszichológus
Török Zsuzsa  
   
Óvodapedagógusok
Bengőné Nagy Mária  
Bogárominé Schrob Erzsébet  
Burda Csilla  
Csővári Gáborné  
Dénes Istvánné  
Horváthné Gyöngyösi Éva  
Menyhárt Laura  
Mészáros Nóra  

Szentgyörgyi Adrienn
 
Tiriczné Szabó Szilvia  
Udvarhelyiné Polereczki Hajnalka  
Kiss Ildikó pedagógiai asszisztens
   
   
Általános iskolai pedagógusok

Ács-Tóth Judit informatika, napközis nevelő
Babiczné Lajkó Margit  napközis nevelő
Bajusznácsné László Tünde  tanító
Barabásné Rezner Rita  fizika, technika, informatika
Benyikné Takács Edina  rajz, informatika, tanító
Benéné Mihalkó Valéria  tanító
Brányáné Hegedűs Margit  napközis nevelő
Czinkóczki Tibor  földrajz, testnevelés
Czinkóczki Tiborné  matematika, testnevelés
Csepediné Szomor Krisztina  tanító
Csővári Zsanett  napközis nevelő
Dicsa Tiborné Matusik Mária tanító, történelem 5. évf.
Disztlné Markó Ibolya  tanító, technika 5. évf.
Dózsáné Kelemen Ilona magyar, média, etika
Dózsa Tamás testnevelés
Dr. Csóti Imréné tanító, fejlesztő pedagógus
Fodorné Faragó Krisztina  matematika, ének
Gombárné Kiss Anikó  természetismeret, földrajz, erkölcstan
Grausza Jánosné magyar, történelem
György Andrea német nemzetiség 1-4. évf.
Harangozó Marianna napközis nevelő, angol 1-3. évf.
Harsányi Zoltánné történelem, német
Horváth Borbála tanító, technika
Horváthné Ocskó Erika tanító
Imre-Szilágyi Katalin német-rajz
Kecskeméti Anikó napközis nevelő
Kelemen Mihály könyvtáros
Királyné Schindler Mónika tanító, magyar 6. évf.
Krizsánné Markó Anikó tanító, ének 5. évf.
Makó Zsolt testnevelés - történelem
Mihály Szilvia napközis nevelő, német
Néző Kitti tanító
Néző Sándorné tanító
Néző Vivien tanító
Pásztor Gyula testnevelés, gyógytestnevelés, földrajz
Patka Edit angol, testnevelés 5. évf.
Petrányi Ilona magyar, ének, néptánc
Pohankovics Ágnes magyar, történelem, etika 7. évf.
Rákóczi Andrea napközis nevelő, magyar nyelv és irodalom 5. évf.
Rakonczainé Majoros Zsuzsanna tanító, fejlesztő pedagógus
Rohoskáné Sinkovicz Mariann tanító, természetismeret 5. évf.
Romfáné Flaisz Anita magyar, ének
Szabóné Tereánszki Nóra német nemzetiség 1-6. évf.
Szűcs Mária iskolalelkész, evangélikus hittan
Turákné Harangozó Andrea tanító, angol 1-6. évf.
Trepákné Kriskó Eszter tanító
Tüske Bernedett német
Verebélyiné Turán Zsuzsanna angol, természetismeret 5-6. évf.
Zsikla Mária biológia, földrajz, technika
Pék Noémi pedagógiai asszisztens
Riegler Petra pedagógia asszisztens
Szöllös-Filus Andrea pedagógiai asszisztens
   
Középiskolai tanárok
 
Agócs Ákosné magyar nyelv és irodalom
Baranyi László Csabáné matematika, fizika, informatika
Bartháné Szalai Ildikó matematika, rajz
Biácsiné Lucza Erika Márta kertészeti tárgyak
Brúderné Havasi Ibolya fizika, matematika
Csergő Béla József informatika, műszaki ismeretek 
Donáth Attila kémia, biológia 
Donáthné Belák Katalin Magdolna mezőgazdasági tárgyak
Döme Géza matematika, fizika
Farkas Sándor iskolalelkész, evangélikus hittan, filozófia
Filus János mezőgazdasági tárgyak
Fodor Tamás István magyar, történelem, sakk
Forgács Éva Erzsébet mezőgazdasági tárgyak
Furák Attila angol, rajz
Gere Lajosné (Raffai Zsuzsa) biológia
Gombárné Antal Margit mezőgazdasági tárgyak
Honti Erika magyar, angol
Horváth András Lajos testnevelés
Horváth  János német, történelem
Horváth Kinga magyar
Kalapos György műszaki tárgyak, munkavédelem
Kaposvári Éva magyar, francia
Kelemen Ildikó matematika, fizika
Kincses Mihályné német
Kispál Katalin német, magyar
Kissné Zsikla Edit magyar, angol, orosz
Kromholcz János testnevelés
Kudron Györgyi könyvtáros
László-Kudron Ildikó matematika
Lavati Roberta angol
Lopusni János informatika 
Maczelka Mária angol-magyar
Miszlai Orsolya angol, testnevelés
Ralovichné Mészáros Ildikó magyar, történelem
Németh Mihály kémia, biológia
Oláh Pálné ének-zene 
Pivarcsiné Raffai Enikő történelem
Rideg László matematika
Ridegné Váli Zsuzsanna matematika, földrajz, informatika
Szabó Emese francia
Szabó Gabriella testnevelés, földrajz 
Szabó Márta Erika angol 
Szabó Zoltán testnevelés
Szekeres Mónika angol nyelv
Szemerey Anna német, történelem
Szentgyörgyiné Szlovák Mária magyar, történelem
Szűcs Sándor élelmiszeripari tárgyak
Tóth Árpád matematika, földrajz, közgazdaság
Tusori Henriett német
   
Óraadó tanárok 
Ambrus András matematika
Ambrus Tamás közgazdasági szakmai tárgyak
Antalfi Antal matematika
Babanyecz Erika tánc
Bihari-Nagy László fizika
Dulai Csilla német, biológia
dr. Forczekné Huszár Mária biológia
Horváth-Kőrös Tünde Közgazdasági szakmai tantárgyak
Kincses Éva angol
Mátyus Lajos média
Polereczki Mihály informatika
Tóth Lászlóné német
   
Hitoktatók 
Bata Lászlóné Sike Orsolya  katolikus hittan
Bolemányi Judit evangélikus hittan
Boros Dávid  felekezetközi hittan
Csóka Efraim Ervin  felekezetközi hittan
Farkasné Gombár Ildikó  evangélikus hittan
 Fülöpné Horváth Mónika  evangélikus hittan
 Luptákné Hanvay Mária  evangélikus hittan
Pénzes Péter református hittan
Réz Istvánné fizika
Sáfár Andrea felekezetközi hittan
Seffer Attila katolikus hittan
Tóth Katalin katolikus hittan
   
Technikai dolgozók 
Bekes Lajosné gimnázium
Csengődi Jánosné gimnázium
Kudron Andrea gimnázium
Molnárné Fábián Zsuzsanna gimnázium
Káplár István
gimnázium
Suba Róbert gimnázium
Vlcskó János gimnázium
Csengődi Viktor
tanterület
Gyimesi János tanterület
Sipiczki Zsuzsanna tanterület
Léder József tanterület
Torgyik György tanterület
Balázs Józsefné óvoda
Bolemányi Zoltánné óvoda
Kis-Tóth Zsuzsanna óvoda
Tiszainé Kelemen Edina óvoda
Andriskáné Kovács Krisztina általános iskola
Bartus Gabriella általános iskola
Dulainé Hati Annamária általános iskola
Fazekas Jánosné általános iskola
Katona Róbert általános iskola
Schróth András
általános iskola
Pohanovics Mihályné általános iskola
Szabó Anna általános iskola
Szabó Józsefné általános iskola
Szamosvölgyiné Kelemen Andrea általános iskola